دفتر باربری – باربری در تهران | ۲۲۶۳۸۴۱۴ | باربری

دفتر باربری

دفتر باربری ، دفتر باربری تهران

شرکت باربری شمال بار در تهران بزرگترین موسسه باربری در تهران بزرگ می باشد .

خدمات شرکت باربری شمال بار در تهران :

تهیه کارتن بسته بندی در تهران

بسته بندی اثاثیه منزل

تهیه خاور و کارگر و حمل بار به منزل جدید 

نظافت و چیدمان

این اتفاق چند بار به عقب برگشته است: حرکتگران، که چیزهای ما را به کشور دیگری منتقل کردند، وارد و ارزیابی محصولات ما را آغاز کردند، تصمیم گرفتند چه چیزی را بار اول برای کامیون ببرند و ببینند آیا همه چیز به درستی بسته بندی شده است یا خیر. به نظر می رسد، آنها از رفتن به موارد خاص اجتناب کردند مگر اینکه ما آنها را پیچیده کرد تا اطمینان حاصل شود که در طی حرکت آسیب دیده اند.

از آنجایی که ما به جای استخدام یک کمپانی در حال تحویل کامل خدمات خود را به یک شرکت خدمات خودمان استخدام کردیم، ما مسئولیت رسیدیم که همه چیز را که ما می خواستیم حرکت کنیم، به درستی بسته بندی کردیم.


ما معمولا چیزهایمان را پیچیده کردیم، اما این بار به دلیل کمبود زمان، ما فراموش کردیم که این کار را انجام دهیم. و هنگامی که من قبل از آن فراموش کرده بودم، حرکتگران فقط لبخند زدند و چیزهای ما را پیچیده و بدون هزینه اضافی تحمل کردند. در این مثال، سازندگان بسته بندی پلاستیکی با آنها داشتند و به سرعت کار خود را برای محافظت از چیزهایمان تنظیم کردند. تنها پس از حرکت بود که من برای خدمات دریافت کردم.

من شوکه شدم و کمی با هزینه کم شدم. اما، واقعا، این منصف بود که من به درستی آماده نشدم. و از آنجاییکه حرکتگران کار شگفت انگیزی انجام دادند تا همه چیز را با خیال راحت به یک کشور جدید برسانیم، من این لایحه را پرداخت کردم و قسم خوردم که هرگز فراموش نخواهم کرد قبل از حرکت، چیزهای مناسب را آماده سازیم. بنابراین، با توجه به آن، در اینجا یک لیست از اقلام است که شما باید قبل از ورود موجر بسته بندی و حفاظت.

به یاد داشته باشید، برخی از محرک ها اتهام می زنند و برخی دیگر نمی کنند. شما باید از شرکت در حال حرکت بپرسید که قوانین آنها چیست – چه مواردی نیاز به بسته بندی پلاستیکی و چقدر آنها برای انجام آن هزینه می کنند – صرفه جویی در وقت و پول شما.

شما همچنین نیاز به درک تفاوت بین shomalbar و آنچه که خدمات گنجانده شده است و بهترین برای شما برای استخدام.

همچنین به یاد داشته باشید که چیزهایی وجود دارد که یک موجر بدون توجه به اینکه چقدر شما آن را بسته بندی می کنید حرکت نمی کند. می دانید چه چیزی نمی توانید حرکت دهید و چگونه از آن خلاص شوید قبل از شروع بسته بندی.


نحوه تهیه مبلمان
اکثر قطعات بزرگ مبلمان که در معرض ابتلا به خراش ها و دندان ها هستند باید با استفاده از پتو یا پد متحمل شوند. برای اقلامی که نمی توانند از این طریق محافظت شوند، از بسته بندی پلاستیکی استفاده کنید تا مطمئن شوید که اقلام به صورت خراش دیده می شوند. اقلام شامل مبلمان، اثاثه یا لوازم داخلی، از جمله مبل، صندلی های راحت، صندلی های اتاق نشیمن، صندلی های اداری و صندلی های سرپوشیده.

چگونه می توان موارد اضافی را پاک کرد؟
موارد عجیب و غریب این قطعات هستند که در یک جعبه قرار نمی گیرند، که نمی توانند در پتو قرار داده شوند، اما ممکن است در صورت بسته شدن به کامیون خودشان از بین بروند. چیزهایی مانند میز یا پای میز، قفسه یا میله های پرده. ایده خوبی است که قطعه های شل را با استفاده از بسته بندی پلاستیکی قرار دهید. نه تنها آن را حفظ خواهد کرد اقلام از دست رفتن و آسیب دیده است، اما شما می توانید سطح مورد با استفاده از پلاستیکی ذخیره کنید و نوار برای نگه داشتن آنها را با هم. آنها را به راحتی حرکت می دهد.

چه چیزی در مورد کثیف و چرب، آیا می توانید آنها را حرکت دهید؟
اقلام خارج از منزل اغلب پیچیده شده اند. این شامل BBQ، ابزار، قوطی های نفت و سایر موارد گاراژ است.

اسباب بازی های بزرگ که سخت بسته بندی هستند
اسباب بازی های کوچک بسته بندی شده، به ویژه حیوانات پر شده، عروسک ها و هر چیز دیگری که بسته به جعبه ها مشکل است، می تواند پیچیده شود. اسباب بازی های بزرگ، اسباب بازی های بی دست و پا و چیزهایی که ممکن است از دست بروند در غیر این صورت باید تمام شود.

چیزهایی که می توانید بسته بندی نکنید و در جعبه متناسب نباشد
هر چیزی که شما نمی توانید در جعبه بسته بندی کنید و یا با پتو محافظت کنید و ممکن است در حین حرکت خراشیده شود، باید پیچیده شود. چیزهایی مانند تابلو اعلانات، قاب عکس بزرگ، طرفداران میز، و غیره … هر چیزی که شما در مورد آن نگران و ارزش است، اما نمی تواند به درستی بسته بندی شده، احتمالا ممکن است کمی از بسته بندی پلاستیکی استفاده کنید.

این حقیقت عام است. اگر ارزش آن را داشته باشید، از آن محافظت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *