راهنمای اسباب کشی و حمل اثاثیه – باربری در تهران | ۲۲۶۳۸۴۱۴ | باربری

راهنمای اسباب کشی و حمل اثاثیه

شروع بسته بندی - راهنمای اسباب کشی

چگونه شروع به بسته بندی لوازم منزل و حرکت به خانه جدید

شروع بسته بندی – راهنمای اسباب کشی

حرکت طول می کشد و اگر شما بسته بندی خود را انجام دهید که بیشتر مردم انجام می دهند، مطمئن شوید که زمان زیادی را صرف می کنید – حداقل شش هفته قبل از تاریخ حرکت و برنامه ریزی دقیق. برنامه ریزی دقیق و بسته بندی به شما وقت، پول و بسیاری از موها را می کشد.

از کجا شروع کنم؟
تصمیم بگیرید که چه چیزی با شما حرکت کند و چه چیزی پشت سر بماند. ممکن است اقلامی وجود داشته باشد که شما دیگر نیازی به آن ندارید و یا ارزشش را ندارید یا شاید حرکت خود موقت باشد و چیزهای غیر ضروری در ذخیره سازی قرار دهید.


مهم نیست که چه پاسخی است، قبل از آن تصمیم بگیرید چه چیزی بماند و چه چیزی بگذرد. اگر مواردی را که در حال حاضر در انبار نگهداری می کنید، مطمئن شوید که یک موجودی کامل دارید تا اطمینان حاصل شود که مواردی را که می توانید بدون آن انجام دهید، منتقل کنید.

جمع آوری منابع سعی کنید برآورد کنید که چه چیزی نیاز دارید و مطمئن شوید که به اندازه کافی در دست دارید. شروع به جمع آوری جعبه ها از محل کار خود، از دوستان یا فروشگاه ها. یا کیت های متحرک یا کیت های بسته بندی را به صورت آنلاین یا از شرکت های متحرک خریداری کنید.

بسته غیر ضروری شروع به بسته بندی اقلامی می کنید که می توانید بدون آن انجام دهید. اگر تابستان در حال حرکت هستید، لباس های زمستانی خود، تجهیزات ورزشی و پتو های سنگین را بسته بندی کنید.

سازماندهی کنید
جعبه برچسب در حالی که جعبه ها را بسته بندی می کنید، مطمئن شوید که بالای صفحه و دو طرف جعبه را با محتویات، محل محتوا در خانه خود و در صورت وجود دستورالعمل های خاص مانند "شکننده" یا "باز کردن اول" وجود دارد. این کار باعث می شود تا محرک ها در قرار دادن جعبه ها در اتاق صحیح کمک کنند و از هر گونه آیتم های شکننده هشدار می دهند.

همچنین، با نگه داشتن یک لیست کامل از مطالب در خارج از جعبه، شما صرفه جویی در زمان حفر از 10 جعبه مشخص شده "آشپزخانه" فقط برای پیدا کردن درب بازکن می تواند صرفه جویی کنید.

نگاهی به موجودی وقتی بسته بندی میکنم، تمایل دارم مقداری کمی بخورم. شاید بارها و بارها من نادانسته شده بودم و سوگند یاد کردم که هرگز نباید دوباره از جعبه دیگری کاشته باشم یا شاید آن زمان جعبه ها از بین رفته بود و من مطمئن نبودم که برای بیمه ادعا کنم.


هر دلیلی، اکنون نه تنها هر کدام از جعبه ها را به طور واضح نشان می دهم، بلکه جعبه ها را می بینم و لیست موجودی موجود را نگهداری می کنم که وقتی باربری ها آنها را به مکان جدید من بارگیری می کنند، مراجعه می کنند. به این ترتیب، اگر جعبه ای از دست رفته باشد، می توانم به راحتی شناسایی کنم که کدام شماره و چه چیزی در آن موجود باشد. باز هم، شرکت های بیمه این نوع جزئیات را دوست دارند.

اطمینان حاصل کنید که اسباب شما به صورت ایمن می آید
جعبه ها را با برچسب ها نشان دهید که به کارگر ها در مورد چگونگی رسیدگی به محتویات آموزش داده می شود. تابلوچسبها را می توان در فروشگاه لوازم اداری خریداری کرد یا در کامپیوتر شخصی خود بسازید .

لباس، حوله، پارچه کتانی، بالش ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حفظ لرزش ایمنی. فقط در صورتی که جعبه بسته بندی شده باشد، مطمئن شوید که در جعبه آن را علامت گذاری کرده اید. اگر فردی که جعبه را باز می کند، آگاه نیست که یک گلدان کریستالی در داخل پتو پشم گوسفند پیچیده شده است، آنها به راحتی می توانند پتو را که موجب سقوط گلدان به کف می شوند را بیرون بکشند. این برای من بیش از یک بار اتفاق افتاده است!

اطمینان حاصل کنید که تمام موارد شکننده را در چند لایه بسته بندی حباب قرار دهید و آنها را بر روی لبه خود قرار دهید (صفحات، آینه، قاب عکس، و غیره). من به شدت توصیه می کنم از پلاستیک حباب جهت بسته لوازم منزل حساس خود استفاده کنید که بسیار هم ارزان می باشد .
من از روزنامه برای جدا کردن صفحات استفاده کرده ام و به عنوان یک نتیجه چند قطعه شکسته شده ام.

نوار هر گونه موارد ولگرد را با یک بسته نرم افزاری کنار بگذارید. قطب اسکی، جاروها، مگس ها، چراغ های ایستاده و غیره … می توان به یک بسته بندی برای حمل و نگهداری آسان رانده شد.

هنگام حرکت مبلمان، اطمینان حاصل کنید که تمام قطعات را همراه با مورد خود نگه دارید. پیچ ها، پیچ و مهره ها و دیگر قطعات کوچک را می توان به یک کیسه پلاستیکی خود قفل (کیسه ساندویچ / فریزر) قرار داده و سپس به خود مبلمان مهر و موم شده است. اگر در حال حرکت یک میز هستید، پاهایتان را باز کنید، پاها را با هم بچرخانید و سپس کیسه های قطعات را به قسمت پایین بالای میز بکشید. شما حتی می توانید پاها را به سمت پایین بالای میز بچرخانید تا اطمینان حاصل کنید که پاها در حال حرکت خراشیده نشوند.

همه ی مبلمان خراش را در پوشش محافظ ببندید. میز کابینت، میزهای قهوه، سرپوشیده و …

همه می توانند از ابتلا به خارش و کبودی در طی حرکت رنج ببرند. پرده های مبلمان را می توان از شرکت های باربری تهران و یا ذخیره سازی اجاره کرد. توصیه نمی کنم از پارچه های خود استفاده کنید تا از مبلمان محافظت کنید. پارچه کتانی را می توان در طول حرکت پاره کرد و رنگ آمیزی کرد. علاوه بر این، کفپوش مبلمان فقط این است – کفپوش. این بهتر از وسایل خود محافظت خواهد کرد.

تمام مبلمان را پاره کنید هر قطعه ای که می تواند جدا شود، اطمینان حاصل کنید که آنها را از هم جدا کنید. میزها بدون کشوها سبکترند؛ کمربندها بدون محتوی سبک تر هستند، اگرچه من کشویی های میز را با محتویات خود درون آنها قرار داده ام. ترفند این است که پارچه را در بالای محتویات پوشانده و سپس نوارهای پارچه را بشویید. این کار را می توان در صورتی انجام داد که اشیاء انباشته می شوند و می توانند در محفظه ی زیر میز در کامیون قرار گیرند. شما نمی خواهید محتویات را در حالی که در حال حرکت است روی تخت کامیون پرتاب کنید. برای بارگیری راهنمایی و ترفندها، بارگیری کامیون را مشاهده کنید.
حداقل وزن جعبه را نگه دارید. برای جلوگیری از آسیب رساندن به خودتان، خانواده، دوستان و یا مسافران، اطمینان حاصل کنید که جعبه های شما برای مدیریت بیش از حد سنگین نیست. بیشتر جعبه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *